Wysokość zadoscuczynienia

Witam Mam pytanie jaka moge podać kwote zadoscuczynienia z OC sprawcy po wypadku samochodowym.Doznałam wstrzasu pnia mozgu,skręcenia kregosłupa szyjnego,pourazowego zniesienia lordozy szyjnej i mam stwierdzony zespół korzeniowy z objawami neurologicznymi i ograniczeniem ruchomosci kregoslupa...

Nie jesteś zalogowany.

Odszkodowanie za urazy powypadkowe - aktualne tematy :

#1 2011-02-17 14:41:43

saba
Gość

Wysokość zadoscuczynienia

Witam
Mam pytanie jaka moge podać kwote zadoscuczynienia z OC sprawcy po wypadku samochodowym.Doznałam wstrzasu pnia mozgu,skręcenia kregosłupa szyjnego,pourazowego zniesienia lordozy szyjnej i mam stwierdzony zespół korzeniowy z objawami neurologicznymi i ograniczeniem ruchomosci kregoslupa.2 tygodnie lezenia w lóżku, noszenie kolnierza i 3 tygodnie zwolnienia. Nie chcialabym przesadzic z kwota ani w dól ani w górę.
Dziekuję za odpowiedź.

#2 2011-02-26 18:01:56

mikrus
Gość

Re: Wysokość zadoscuczynienia

wysokość zadośćuczynienia po wypadku określa się na podstawie wielu czynników. Jednym z nich jest wysokość uszczerbku na zdrowiu po wypadku. jeżeli pójdziesz do sądu wysokość uszczerbku określi Twój biegły z zakresu medycyny. tak to musisz celować, przypuszczam, że w twoim przypadku będzie to około 10-15 tys, zł, powodzenia