uszczerbek na zdrowiu

Witam. W 2010 r. stawałem na komisji lekarskie w celu określenia uszczerbku na zdrowiu ,jednak ze bylem jeszcze w trakcie leczenia szanowna komisja lekarska określiła wstępny uszczerbek w wysokości 10% i w tym roku będę stawał na kolejnej komisji ponieważ zakończyłem leczenie ...

Nie jesteś zalogowany.

Odszkodowanie za wypadek - aktualne tematy :

#1 2011-02-15 16:44:54

Irek
Gość

uszczerbek na zdrowiu

Witam. W 2010 r. stawałem na komisji lekarskie w celu określenia uszczerbku na zdrowiu ,jednak ze bylem jeszcze w trakcie leczenia szanowna komisja lekarska określiła wstępny uszczerbek w wysokości 10% i w tym roku będę stawał na kolejnej komisji ponieważ zakończyłem leczenie .Moje pytanie dotyczy tego,czy jeżeli dostane tyle samo procent to ponownie zostaną mi wypłacone pieniądze z tego tytułu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz .

#2 2011-02-25 16:35:18

martwił
Gość

Re: uszczerbek na zdrowiu

uszczerbek na zdrowiu po wypadku szacowany przez wszelkie "szacowne" komisje złożone z orzeczników zus-u to jedna wielka pomyłka. Pracują tam ludzie bez skrupułów, wiem bo sam miałem taką komisję i nie ustanowili mi więcej uszczerbku na zdrowiu niż komisja złożona z biegłych sądowych z mojej sprawie o odszkodowanie, niedoszacowanie uszczerbku wynosiło aż 15%!!
nie dostaje się znów tyle samo odszkodowania za taki uszczerbek, dostaje się raz odszkodowanie i koniec. teraz mogą Ci albo zwiększyć uszczerbek na zdrowiu lub go zmniejszyć. Co też nie znaczy, że Ci zabiorą odszkodowanie, mogą co najwyżej zwiększyć Ci odszkodowanie.