Wypadek drogowy w anglii, uk, odszkodowanie po wypadku drogowym

Miałem wypadek drogowy w Anglii, na rondzie wjechał mi w tył pojazd anglika, teraz mam samochód w warsztacie. Czy mogę dostać odszkodowanie? Policji nie było, ale mam protokół z zeznaniami świadków...

Nie jesteś zalogowany.

Wypadek drogowy w Anglii - aktualne tematy :

#1 2011-02-11 14:46:07

angolek
Gość

Wypadek drogowy w anglii, uk, odszkodowanie po wypadku drogowym

Miałem wypadek drogowy w Anglii, na rondzie wjechał mi w tył pojazd anglika, teraz mam samochód w warsztacie. Czy mogę dostać odszkodowanie? Policji nie było, ale mam protokół z zeznaniami świadków. Poza uszkodzeniami pojazdu. Opla Vectry, doznałem obrażeń fizycznych, byłem na pogotowiu.

#2 2011-02-15 15:02:38

itu
Gość

Re: Wypadek drogowy w anglii, uk, odszkodowanie po wypadku drogowym

Tak jak najabrdziej przysługuje Ci prawo do odszkodowania najlepiej zadzwoń do ubezpieczyciela.

Podobne tematy :

Wypadek w Portugalii/Lizbona, szkoda całkowita Audi A6 - Witam, przyjechałem jakiś czas temu na wybrzeże Portugalii Audi A6 2,7 Avant, ostatnio odebrałem znajomego z lotniska w Lizbonie, po 5min jazdy autostradą, Portugalczyk stracił kontrolę nad autem (nowe M5) na zakręcie i wleciał w nas bokiem przy 140km/h i zabrał na bandy skończyło się dachowaniem kilkukrotnym,samochody są zniszczone całkowicie, Audi ma dziury w dachu, pourywane tylne drzwi,z przodu został tylko silnik widoczny, znajomy został zabrany do szpitala z powodu bólu karku,na szczęście został wypuszczony po kilku godzinach testów, że wszystko dobrze...

wypadek - odszkodowanie za uszkodzenia w opel insignia - czy wiecie jak mogę uzyskać odszkodowanie za kolizję z innym pojazdem nie z mojej winy , za uszkodzony samochód - opel insignia, rok produkcji 2009...

renta na zwiekszone potrzeby a kapitalizacja renty po wypadku drogowym - Witam, czy ktos z was otrzymuje od Towarzystwa Ubezpieczeniowego "rente na zwiekszone potrzeby" ? Jesli tak to chcialbym sie dowiedziec czy mial ktos propozycje zamiany owej renty na "jednorazowa kapitalizacje renty" ? Jesli tak to prosze podac w jakiej wysokosci miesiecznie ta renta byla wyplacana i jaka byla propozycja "jednorazowej kapitalizacji" Jesli ktos jest zainteresowany wymiana pogladow na temat renty na zwieksozne potrzeby to watek mozemy kontynuowac na forum.

złamanie kości udowej w wypadku - Mam pytanie o mozliwośc dochodzenia odszkodowania. Mój ojciec poślizgnąl się na oblodzonym chodniku na targowicy miejskiej i złamał kośc udową...

Wypadek za zabłoconej drodze - Witam. W poniedziałek 12 września 2011 około godziny 6.20 miałem kolizję drogową. Otóż wchodząc w dość ostry zakręt przy obowiązującej prędkości straciłem panowanie nad kierownica, auto zaczęło się ślizgać jak na lodzie...

Stopka forum