Wypadek samochodowy w Norwegii jak uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Miałem wypadek w Norwegii nie ze swojej winy, jechałem z żoną i dziećmi, mieszkam w Norwegii od roku. Wtedy z tyłu uderzył nas kierowca ciężarówki jadącej też do Oslo...

Nie jesteś zalogowany.

Wypadek samochodowy w Norwegii - aktualne tematy :

#1 2011-02-11 14:41:03

norwi
Gość

Wypadek samochodowy w Norwegii jak uzyskać odszkodowanie po wypadku?

Miałem wypadek w Norwegii nie ze swojej winy, jechałem z żoną i dziećmi, mieszkam w Norwegii od roku. Wtedy z tyłu uderzył nas kierowca ciężarówki jadącej też do Oslo. Kierowca był pod wpływem narkotyków, Norweg! Teraz sprawą zajmuje się policja, która uznała go winnym wypadku ale on nie chce rprzyjęć winy na siebie, uważa, że za wolno jechaliśmy!!!!
Po wypadku uszkodzony został mój samochód, toyota auris, 2010. Nie wiem czy nadaje się do remontu, bo wygląda fatalnie. Szkoda na pewno powyżej wartości auta, tak powiedział rzeczoznawca. Moja córka doznała obrażeń, ja, żona i dzieci jesteśmy cali.
Jak dostać odszkodowanie po wypadku samochodowym w Norwegii?

Podobne tematy :

Wypadek w Portugalii/Lizbona, szkoda całkowita Audi A6 - Witam, przyjechałem jakiś czas temu na wybrzeże Portugalii Audi A6 2,7 Avant, ostatnio odebrałem znajomego z lotniska w Lizbonie, po 5min jazdy autostradą, Portugalczyk stracił kontrolę nad autem (nowe M5) na zakręcie i wleciał w nas bokiem przy 140km/h i zabrał na bandy skończyło się dachowaniem kilkukrotnym,samochody są zniszczone całkowicie, Audi ma dziury w dachu, pourywane tylne drzwi,z przodu został tylko silnik widoczny, znajomy został zabrany do szpitala z powodu bólu karku,na szczęście został wypuszczony po kilku godzinach testów, że wszystko dobrze...

wypadek - odszkodowanie za uszkodzenia w opel insignia - czy wiecie jak mogę uzyskać odszkodowanie za kolizję z innym pojazdem nie z mojej winy , za uszkodzony samochód - opel insignia, rok produkcji 2009...

renta na zwiekszone potrzeby a kapitalizacja renty po wypadku drogowym - Witam, czy ktos z was otrzymuje od Towarzystwa Ubezpieczeniowego "rente na zwiekszone potrzeby" ? Jesli tak to chcialbym sie dowiedziec czy mial ktos propozycje zamiany owej renty na "jednorazowa kapitalizacje renty" ? Jesli tak to prosze podac w jakiej wysokosci miesiecznie ta renta byla wyplacana i jaka byla propozycja "jednorazowej kapitalizacji" Jesli ktos jest zainteresowany wymiana pogladow na temat renty na zwieksozne potrzeby to watek mozemy kontynuowac na forum.

złamanie kości udowej w wypadku - Mam pytanie o mozliwośc dochodzenia odszkodowania. Mój ojciec poślizgnąl się na oblodzonym chodniku na targowicy miejskiej i złamał kośc udową...

Wypadek za zabłoconej drodze - Witam. W poniedziałek 12 września 2011 około godziny 6.20 miałem kolizję drogową. Otóż wchodząc w dość ostry zakręt przy obowiązującej prędkości straciłem panowanie nad kierownica, auto zaczęło się ślizgać jak na lodzie...

Stopka forum