Wypadek samochodowy w Holandii

parę dni temu miałem wypadek samochodowy w Holandii. Jadąc do Holandii samochodem, pod Hagą miałem wypadek. Wjechał mi w tył samochodu holender cholerny...

Nie jesteś zalogowany.

Wypadek samochodowy w Holandii - aktualne tematy :

#1 2011-02-11 14:09:13

wypadkowicz
Gość

Wypadek samochodowy w Holandii

parę dni temu miałem wypadek samochodowy w Holandii. Jadąc do Holandii samochodem, pod Hagą miałem wypadek. Wjechał mi w tył samochodu holender cholerny... Poza obrażeniami fizycznymi doznałem uszkodzenia samochodu - zniszczony cały tył, pękły szyby, z przodu uderzyłem w poprzedzający pojazd. Czy za wypadek samochodowy w Holandii mogę uzyskać odszkodowanie. Była policja na miejscu wypadku, jest protokół, wina holendra.

#2 2011-02-26 18:04:28

mikrus
Gość

Re: Wypadek samochodowy w Holandii

odszkodowanie za wypadek samochodowy w Holandii wypłacone zostanie z oc pojazdu sprawcy wypadku. masz szczęście że na miejscu była policja i stweirdziła winę holenderskiego kierowcy. W przeciwnym przypadku mógłby być problem z uzyskaniem czegokolwiek...
Czy na skutek wypadku w Holandii doznałeś jakichkolwiek obrażeń ciała?

Podobne tematy :

Wypadek w Portugalii/Lizbona, szkoda całkowita Audi A6 - Witam, przyjechałem jakiś czas temu na wybrzeże Portugalii Audi A6 2,7 Avant, ostatnio odebrałem znajomego z lotniska w Lizbonie, po 5min jazdy autostradą, Portugalczyk stracił kontrolę nad autem (nowe M5) na zakręcie i wleciał w nas bokiem przy 140km/h i zabrał na bandy skończyło się dachowaniem kilkukrotnym,samochody są zniszczone całkowicie, Audi ma dziury w dachu, pourywane tylne drzwi,z przodu został tylko silnik widoczny, znajomy został zabrany do szpitala z powodu bólu karku,na szczęście został wypuszczony po kilku godzinach testów, że wszystko dobrze...

wypadek - odszkodowanie za uszkodzenia w opel insignia - czy wiecie jak mogę uzyskać odszkodowanie za kolizję z innym pojazdem nie z mojej winy , za uszkodzony samochód - opel insignia, rok produkcji 2009...

Wypadek za zabłoconej drodze - Witam. W poniedziałek 12 września 2011 około godziny 6.20 miałem kolizję drogową. Otóż wchodząc w dość ostry zakręt przy obowiązującej prędkości straciłem panowanie nad kierownica, auto zaczęło się ślizgać jak na lodzie...

wypadek z krowami w tle - Dwa tygodnie temu miałem stłuczkę.. z krowami. Jechałem ulicą i nagle zauważyłem na drodze cztery krowy...

Wypadek nie z mojej winy, odszkodowanie - Mój problem wygląda tak: kiedy jechałem do pracy miałem wypadek nie z mojej winy. Wiozłem jeszcze syna (8 lat), miał zostać u dziadków...

Stopka forum