Wypadek wózkiem widłowym.

Witam. Tydzień temu przebywałem nie trzeźwy na szkolnym kursie na wózki widłowe, jako uczestnik kursu. Stałem i obserwowałem z boku, jak inni uczestnicy próbują zdać egzamin praktyczny czyli jazdę...

Nie jesteś zalogowany.

Odszkodowanie za wypadek - aktualne tematy :

#1 2011-05-22 22:08:50

emilff
New member

Wypadek wózkiem widłowym.

Witam. Tydzień temu przebywałem nie trzeźwy na szkolnym kursie na wózki widłowe, jako uczestnik kursu. Stałem i obserwowałem z boku, jak inni uczestnicy próbują zdać egzamin praktyczny czyli jazdę. Nie było wydzielonego miejsca do jazdy, również nie było osobno do obserwowania i czekania na swoją kolej. Ja nie wsiadłem do wózka, nie prowadziłem. W pewnym momencie jeden z uczestników jadąc tyłem wjechał w palety, które przesuną prosto na moją lewą nogę. Palety przygniotły mi nogę do płotu, a chłopak prowadzący nadal cofał. Na skutek tego doznałem pęknięcia obu kości lewej łydki z przemieszczeniem. Jestem ubezpieczony w szkole na najwyższy procent. Czy mogę starać się o odszkodowanie? Proszę o pomoc.

Podobne tematy :

Wypadek w Portugalii/Lizbona, szkoda całkowita Audi A6 - Witam, przyjechałem jakiś czas temu na wybrzeże Portugalii Audi A6 2,7 Avant, ostatnio odebrałem znajomego z lotniska w Lizbonie, po 5min jazdy autostradą, Portugalczyk stracił kontrolę nad autem (nowe M5) na zakręcie i wleciał w nas bokiem przy 140km/h i zabrał na bandy skończyło się dachowaniem kilkukrotnym,samochody są zniszczone całkowicie, Audi ma dziury w dachu, pourywane tylne drzwi,z przodu został tylko silnik widoczny, znajomy został zabrany do szpitala z powodu bólu karku,na szczęście został wypuszczony po kilku godzinach testów, że wszystko dobrze...

wypadek - odszkodowanie za uszkodzenia w opel insignia - czy wiecie jak mogę uzyskać odszkodowanie za kolizję z innym pojazdem nie z mojej winy , za uszkodzony samochód - opel insignia, rok produkcji 2009...

Wypadek za zabłoconej drodze - Witam. W poniedziałek 12 września 2011 około godziny 6.20 miałem kolizję drogową. Otóż wchodząc w dość ostry zakręt przy obowiązującej prędkości straciłem panowanie nad kierownica, auto zaczęło się ślizgać jak na lodzie...

wypadek z krowami w tle - Dwa tygodnie temu miałem stłuczkę.. z krowami. Jechałem ulicą i nagle zauważyłem na drodze cztery krowy...

Wypadek nie z mojej winy, odszkodowanie - Mój problem wygląda tak: kiedy jechałem do pracy miałem wypadek nie z mojej winy. Wiozłem jeszcze syna (8 lat), miał zostać u dziadków...

Stopka forum